O Nas

Cream Bear narodził się w 2013 r. To właśnie wtedy powstała nowa marka torebek i plecaków dla kobiet w każdym wieku. W bardzo krótkim czasie „kremowy miś” zyskał popularność na wszystkich kontynentach Świata.
Za sprawą Cream Bear Poland z Gdańska marka Cream Bear oraz siostrzana marka Sammao przedstawiająca uroczego kota, w 2018r. zawitała również do Polski.

Misja

Naszą misją jest bycie rozpoznawalną i cenioną marką na całym świecie. Chcemy, aby nasze produkty sprawiały kobietom radość i uśmiech na każdym etapie ich życia. Mamy nadzieje, iż nasza pasja, profesjonalizm i dbałość o wyjątkowy design produktów, podkreśli Waszą wyjątkowość i pozwoli nam wspólnie celebrować najważniejsze momenty Waszego życia.

Nasze Produkty

Od wieków, nieodzownym elementem każdego kobiecego stroju jest torebka. Mała, duża, materiałowa czy skórzana. To w niej kobiety trzymają sekrety swojego piękna, a naszym celem jest to by nosiły je z dumą.
Nasze torebki i plecaki przeznaczone są dla oryginalnych kobiet, które cenią sobie jakość, wygodę i nowoczesną stylistykę. Unikalność projektów oraz różnorodność wzorów spodoba się kobietom w każdym wieku. Nasze logo przedstawiające misia, przyciąga same pozytywne emocje.

Nasze Lokalizacje

Prowadź Własny Butik!

Dołącz do nas! Jeżeli chcesz prowadzić swój własny butik Cream Bear, wypełnij formularz zgłoszeniowy: